1. Ročník O bohdašínskou proudnici a Borašská lávka (14.srpna 2004)

Tentokrát nám počasí nepřálo. Od rána pršelo. Do Bohdašína přijelo 6 soutěžních družstev s doprovodem a vpravdě statečně bojovali s nepřízní počasí a časem.

Z loňských účastníků nultého ročníku přijeli letos družstva z Kosteleckých Horek, Skořenic a Provozu. Poprvé jsme u nás přivítali Ohnišov, Bolehošť a Sendraž. Myslíme si, že i přes dopolední déšť měli všichni ze svého vystoupení i s organizačními a společenským zajištěním soutěže dobrž pocit. Chtěli bychom z Bohdašínské soutěže udělat tradiční srpnovou hasičskou soutěž.

Výsledné časy byly měřeny třemi rozhočími a vypočítán průměr měření. Umístění družstev bylo následující:

1.-2. SDH Sendraž a SDH Bohdašín 1:27min
3. SDH Bolehošť 2:07min
4. SDH Provoz 2:08min
5. SDH Ohnišov 2:09min
6. SDH Skořenice 2:36min
7. SDH Kostelecké Horky 3:00min

Odpoledne pokračovala Borašská lávka, která byla pěkným pokračováním dobře začatého dne. Okolí zbrojnice šumělo až do pozdních nočních hodin.